Witamy serdecznie i zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów, którzy oczekują bezpiecznej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie obrotu nieruchomościami.


Założycielem M.E.B.- HOUSE jest doświadczony pośrednik, działający na trójmiejskim rynku nieruchomości od dwunastu lat, posiadający licencję zawodową pośrednictwa w obrocie nieruchomościami UMiRM nr 5107. Jesteśmy sopockim biurem, doskonale znającym specyfikę lokalnego rynku, zajmującym się nieruchomościami również w całym regionie.


M.E.B.- HOUSE jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON) oraz korzysta z zasobów Pomorskiej Bazy Ofert Nieruchomości (PBON). Współpraca ta pozwala nam na szeroki dostęp do Klientów i ofert nieruchomości. Dodatkowo nasze oferty umieszczamy na kilkunastu portalach internetowych związanych z obrotem nieruchomościami, a także współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi i innymi biurami pośrednictwa nieruchomości. W naszej bazie ofert znajdziecie Państwo propozycje sprzedaży i najmu nieruchomości, obejmujących m. in. domy, apartamenty, mieszkania, lokale użytkowe, biurowe, działki budowlane, grunty rolne, nieruchomości komercyjne.


Klientom zapewniamy wiedzę i profesjonalizm, poparte wieloletnim doświadczeniem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo nadzorowanych transakcji, dlatego bezustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnoprawnej. Ogromną satysfakcję przynosi nam możliwość udzielania naszym Klientom cennych i fachowych porad, niezbędnych przy nabywaniu i sprzedaży nieruchomości. Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że powierzone nam zlecenie zostanie wykonane sprawnie, profesjonalnie i z należyta starannością.


Zależy nam, aby nasz Klient bezpiecznie i bezstresowo przeszedł cały proces od marzeń do ich realizacji.


Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszym biurem!